CÂŞTIGĂTORII TOMBOLEI organizate cu ocazia evenimentului „Bun venit la UAIC!” 2019 sunt:
- Molocea Alexandru
- Prodan Andreea – Facultatea de Geografie și Geologie
- Babanu Gabriela – Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației
- Pavel Elena-Paula – Facultatea de Matematică
- Leon Andreea – Facultatea de Matematică
- Chitorog Ion – Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor
- Rusu Ionela-Gabriela – Facultatea de Geografie
- Fărcășel Ligia
- Predescu Alexandru George – Facultatea de Biologie
- Tomina Gabriela – Facultatea de Litere
- Timon Roxana-Mihaela – Facultatea de Informatică
- Călugăru Crina Sabrina – Facultatea de Litere
- Cochior-Balan Mihaela Bianca – Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației
- Butunoi Andreea – Facultatea de Pedagogie
- Nițu Ștefania – F.P.S.E
- Cotea Elena Ramona – Facultatea de Filosofie și Științe Socio-Politice
- Toma Ilinca – Facultatea de Biologie
- Pozderie Narcisa Georgiana – FEAA
- Marincia Cătălin – Facultatea de Informatică
- Galiț Andreea – Facultatea de Litere
- Gheorghiță Elena Lorena – Facultatea de Geografie
- Amariei Răzvan – FEAA
- Musteață Adelina – Facultatea de Filosofie și Științe Socio-Politice
- Frăsinel Alin C-tin – Universitatea „Gheorghe Asachi”
- Huțu Alexandru Dumitru – Facultatea de Informatică
- Miron Bianca – Facultatea de Litere
- Vasiliu Daiana – Facultatea de Litere
- Munteanu Mihai Alexandru – Facultatea de Istorie
- Pavăl Corneliu Mihai – Facultatea de Drept
- Duță Amalia – Facultatea de Litere
- Nastasi Andreea – Facultatea de Matematică
- Tudor Adriana – Facultatea de Drept
- Brumă Andra Raluca – Facultatea de Psihologie
- Cotofanu Roxana-Ștefana – FSSP
- Popescu Smaranda – Facultatea de Litere
- Stăuceanu Maria-Antonia – Facultatea de Biologie
- Nastasi Adelina – Facultatea de Matematică
- Damian Diana-Rahela – Facultatea de Educație Fizică și Sport
- Cristea Ioana-Alexandra – Facultatea de Educație Fizică și Sport
- Bejenariu Ștefania – Facultatea de Litere
- Coca Mircea – Facultatea de Teologie Ortodoxă
- Fotache Maria – Facultatea de Litere
- Adumitroaei Iuliana – Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației
- Avasilcai Ionel – Facultatea de Filosofie şi Științe Politice
- Timon Elena – Facultatea de Litere
- Berhimou Zineb – Facultatea de Arhitectură
- Dumitru Prutean – ETTI
- Cormoș Tudor
- Roman Mirela – Facultatea de Litere
- Butnaru Marius – Facultatea de Litere
- Cazacu Bianca FEAA
- Amăriucăi Andrei FEAA
- Rotaru Petronela – Facultatea de Litere
- Livadaru Georgiana-Elena – Facultatea de Litere
- Tapalagă Livia – Facultatea de Litere
- Arteni Daniel – Facultatea de Automatică și Calculatoare
- Crăciun Răzvan – Facultatea de Informatică
- Leuștean Tatiana – Facultatea de Psihologie
- Florescu Alexandru – Facultatea de Filosofie și Științe Social-Politice
- Pruteanu Adelina-Maria – FSSP
- Brumă Elena-Petruța – Facultatea de Automatică și Calculatoare
- Frurtună Anca-Ioana – Facultatea de Litere
- Enache Andreea Diana – UMF
- Ailioaiei Andrada – FEAA
- Pânzari Cezara – Facultatea de Filosofie și Științe Social-Politice
- Pocsai-Kovacsy Emoke – Facultatea de Litere
- Pușcașu Roxana – Facultatea de Geografie
- Cojocaru Teodora – FEAA
- Afloarei Andrei Cristian – FEAA
- Andrei Andries – FEAA
- Timofte Gabriel-Andrei – Facultatea de Teologie Ortodoxă
- Cehan Alexandra – Facultatea de Geografie și Geologie
- Pelin Dana – FEAA
- Baraniuc Maria-Diana – Facultatea de Drept
- Corodescu-Roșca Ema – Facultatea de Geografie și Geologie
- Chirilă (Jugănaru) Alina-Marina – FEAA
- Coro Sergiu – Facultatea de Geografie și Geologie
- Caracaci Iana – Facultatea de Geografie și Geologie
- Bejan-Piser Mădălina – Facultatea de Litere
- Aconstantinesei Andreea – Facultatea de Matematică
- Roman Andreea – Facultatea de Geografie și Geologie
- Pintilie Delia-Ștefania – Facultatea de Litere
- Călin Andreea Diana – Facultatea de Litere
- Dragomir Noemi – Facultatea de Litere
- Encuț Emilia – Facultatea de Litere
- Bleoju Ana-Maria – Facultatea de Litere
- Moșneagu Ștefan – Facultatea de Litere
- Pînzariu Andreea – Facutatea de Filosofie și Științe Social-Politice
- Ceorcea Sebastian – Facultatea de Teologie CRT
- Gațu Anca Magdalena
- Golub Mihaela – Facultatea de Istorie
- Savin Anamaria – FEAA
- Nartea G. Constantin – FEAA
- Nicorici Laura – FEAA
- Bargan Cristina -UMF, Medicină Generală
- Sandu Rebeca – Facultatea de Filosofie și Științe Social-Politice
- Cioltan Ana-Maria-Nicoleta – FEAA
- Cotnăreanu Iulia – FEAA
- Motaș Bianca-Elena – Facultatea de Biologie
- Aigerim – Letters
Câştigătorii tombolei organizate de Sala Germană de Lectură/Deutsche Lesesaal sunt:
- Însurăţălu Daniela – Facultatea de Litere
- Bucuci Flavius Andrei – Facultatea de Litere
- Mazga Andreea – Facultatea de Chimie
- Coman Christina – FEAA
- Văcariu Anamaria – Facultatea de Fizică
- Ilișanu Larisa-Livia – Facultatea de Litere
- Hlatcu Roxana-Nicoleta – Facultatea de Litere
- Rotaru Florina-Veronica – Facultatea de Chimie
- Rotari Mădălina – Facultatea de Drept
- Șalvar Andrei-Alexandru Facultatea de Litere
- Boldurescu Ariana Economie
- Tudurachi Gianina-Elena Arte Vizuale și Design
- Baher Anastasia FEAA
- Benzakour Zineb UMF
- Șerban Vasile-Sergiu FEAA
- Tataru Mădălina Facultatea de Litere
- Gifu Raluca-Corina – Facultatea de Biologie
- Marcu Iasmina-Alexandra – Facultatea de Biologie
- Pădurariu Teodora – Facultatea de Litere
- Mazga Mihai – Facultatea de Teologie Ortodoxă
În cazul în care unul dintre câştigători nu va putea fi contactat, renunţă sau nu va putea intra în posesia premiului, acesta va reveni următorului aflat pe lista de rezervă.
Tragerea la sorţi a fost efectuată de trei utilizatori, aleşi dintre cei prezenţi în Sala Împrumut la domiciliu a BCU Iaşi.
Felicitări tuturor!